info@zentya.sk   +421 915 842 336
SK EN

Inovatívna technológia na zníženie bolesti založená na bioenergetických princípoch

FIT THERAPY - logo

FIT THERAPY – inovatívne terapeutické náplasti na zmierňovanie bolestivých symptómov, založené na využití biofyzikálneho princípu odrazu infračerveného žiarenia tela:

• Bez liekov a bez termálneho šoku.
• Žiadne kontraindikácie.
• Určené pre kohokoľvek.
• Trvanie účinku až 120 hodín (5 dní).
• Vode-odolné.
• Dermatologicky testované aj na citlivej pokožke.
• Nízke náklady na terapiu.
• Ergonomický dizajn pre každé ochorenie.
• Vyrobené z materiálov najvyššej kvality.

 

FIT THERAPY náplasti sa odporúčajú:

Na zmiernenie kostro-svalových ťažkostí, spôsobených nadmernou acidózou v tkanive po preťažení svalov, prostredníctvom rýchlejšej likvidácie kyseliny mliečnej. 

Vo funkčných procesoch obnovy svalových tkanív, ktoré boli poškodené preťažením, antalgickými kontrakciami a stresovým syndrómom, pretože prinášajú úľavu od bolestivých symptómov a vyvolávajú myo-relaxačný účinok

Odporúčajú sa hlavne pri bolestiach chrbta, krčnej chrbtice, ramena, lakťa, kolena, členku alebo pri menštruačných bolestiach.

 

Ako funguje FIT THERAPY náplasť?

Testy a výskum ukázali, že ľudské telo vyžaruje a prijíma infračervené žiarenie, ktoré môže eliminovať toxíny, ktoré sú jednou z hlavných príčin vzniku zápalu a bolesti. Tieto štúdie viedli ku koncepcii FIT THERAPY náplastí, ktoré využívajú technológiu odrazu dlhých infračervených elektromagnetických vĺn produkovaných našim telom. 

Aplikujte náplasť FIT THERAPY na bolestivé miesto a počkajte dve minúty, kým teplo tela aktivuje akrylátovú hmotu lepidla, čím zaistí lepšiu adhéziu náplasti na pokožku. V tomto momente sa FIT THERAPY náplasť transformuje na to, čo je najlepšie charakterizované ako zrkadlo, ktoré odráža energiu produkovanú našim vlastným telom späť až do hĺbky 8-9 cm a vytvára tak analgetický efekt.

Aktivácia buniek – „rezonančná vibrácia“, ktorá zlepšuje cirkuláciu krvi a zvyšuje metabolickú výmenu medzi rôznymi vnútornými štruktúrami v tele.

 

Ako je to s nežiaducimi účinkami?

FIT TERAPY náplasť neobsahuje žiadne liečivo, a preto nemá žiadny nežiadúci účinok okrem toho, čo sa bežne nazýva "liečivá kríza". Je to prirodzený proces, ktorý sa môže vyskytnúť, keď je telo v procese odstraňovania toxínov. V takýchto prípadoch sa odporúča pokračovať v liečbe. Na druhej strane, v prípade intenzívnej bolesti sa odporúča dočasne pozastaviť používanie náplasti a potom znovu začať.

 

 

Aký rýchly je nástup účinku?

Účinky sa líšia podľa zdravotného stavu každej osoby. Môžete začať pociťovať priaznivé účinky po niekoľkých minútach alebo najneskôr do 24 hodín. Účinok pretrváva minimálne 120 hodín (5 dní).

FIT THERAPY - terapeutické náplasti sú zdravotnícke pomôcky CE triedy I v súlade so smernicou 93/42 / EHS a môžu zmierňovať bolestivé symptómy bez použitia liekov.


BOLESTIVÁ MENŠTRUÁCIA?

Objavte náplasť, ktorá zlepšuje život.

FIT THERAPY LADY zmierňuje menštruačné bolesti a diskomfort

• Vode-odolné.
• Žiadne kontraindikácie.
• Neobsahuje žiadne lieky.
• Určené pre všetky ženy.
• Vyrobené z materiálov najvyššej kvality.
• V jednej sade - úľava od bolesti až na 5 dní.

 

Ako funguje FIT THERAPY LADY? 

Aplikujte náplasti FIT THERAPY LADY na znázornené oblasti a počkajte dve minúty, kým telesné teplo aktivuje akrylovú lepiacu hmotu a zabezpečí tak bezpečnejšie priľnutie náplastí. V tomto momente sa FIT THERAPY LADY transformuje na to, čo možno najlepšie opísať ako zrkadlo, ktoré bioenergiu produkovanú vlastným telom odráža späť do hĺbky a vytvára tak analgetický efekt.

 

Aký rýchly je nástup účinku FIT THERAPY LADY? 

Účinky sa líšia v závislosti od vášho zdravotného stavu: môžete začať pociťovať priaznivé účinky po pár minútach, alebo najneskôr do 24 hodín. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, odporúčame aplikáciu náplastí už 2 dni pred začiatkom menštruácie.

Pre viac informácii pre Vás pripravujeme samostatnú webovú stránku www.fittherapy.sk , zatiaľ Vás prosíme o trpezlivosť.

 
 
 
Copyright © 2016 l zentya.sk